POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW 2023/2024

2 lipca 2024

Z wielkim wzruszeniem dzielimy się informacją, że nadszedł czas pożegnania naszych najmłodszych absolwentów Żłobka Gminnego w Błotnicy. To wyjątkowy moment, w którym wspólnie cieszymy się z osiągnięć naszych maluchów, ale także z pewnym sentymentem żegnamy ich, widząc, jak wkraczają w nowy etap życia.

Kochane dzieci z wielkim zaangażowaniem uczyliście się pierwszych kroków, słów, wspólnej zabawy i współpracy. Każdego dnia zaskakiwaliście nas swoim entuzjazmem, ciekawością poznawania świata i nieskończoną energią. To dzięki wam nasze codzienne wysiłki miały sens i przynosiły radość. Patrząc na wasze uśmiechnięte twarze jesteśmy pełne dumy z waszych osiągnięć. Pamiętajcie że jesteście wyjątkowi i macie w sobie ogromny potencjał. Bądźcie odważni, ciekawi świata i nigdy nie przestawajcie marzyć.

Wyrazy wdzięczności kierujemy do Rodziców, którzy obdarzyli nas ogromnym zaufaniem, powierzając nam opiekę nad swoimi dziećmi. Współpraca z Wami była dla nas wielkim zaszczytem i radością. Dziękujemy za Wasze wsparcie i zaangażowanie, które były nieocenione w codziennej pracy naszego żłobka.

Serdeczne podziękowania dla Wójta Gminy Przemęt Pana Janusza Frąckowiaka. Dzięki Pańskiemu poświęceniu, nasze działania na rzecz najmłodszych mieszkańców naszej gminy mogły być realizowane na najwyższym poziomie. Doceniamy Pana wkład w rozwój naszej placówki oraz w stworzenie bezpiecznego i przyjaznego środowiska dla naszych maluchów. Dziękujemy za Pana zaangażowanie, otwartość na nasze potrzeby oraz za wszelką pomoc, którą od Pana otrzymaliśmy. Wspólna praca z Panem to dla nas ogromny zaszczyt i przyjemność. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się nadal rozwijać, przynosząc korzyści zarówno naszym podopiecznym, jak i całej społeczności.

Najszczersze podziękowania dla Kierownika Wydziału Oświaty, Promocji, Turystyki i Sportu Pani Marty Sobierajskiej oraz całego zespołu za nieocenioną współpracę oraz wsparcie. Pani zaangażowanie, profesjonalizm i otwartość na nasze potrzeby były kluczowe dla sukcesu wielu inicjatyw, a cenne rady były dla nas niezwykle inspirujące i motywujące do dalszej pracy. Życzymy powodzenia i wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Dziękujemy Radzie Rodziców za owocną współpracę w ciągu całego roku żłobkowego. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i wsparciu, mogliśmy wspólnie stworzyć przyjazne i inspirujące środowisko dla naszych dzieci. Wasza aktywność, pomysły oraz nieoceniona pomoc w organizacji różnych przedsięwzięć znacząco przyczyniły się do wzbogacenia życia żłobkowego i wszechstronnego rozwoju naszych podopiecznych. Dziękujemy za Waszą obecność i troskę.

Z całego serca pragniemy podziękować Seniorom z Dziennego Domu Pomocy Senior+ za cały rok wspaniałej integracji międzypokoleniowej. Wasza obecność, mądrość i życiowe doświadczenie były dla nas inspiracją. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, nasze spotkania stały się wyjątkowymi chwilami, pełnymi ciepła, radości i wzajemnego szacunku. Doceniamy każdy wspólny moment spędzony razem, każdą rozmowę i każde wspólne przedsięwzięcie. Wasza energia i pozytywne nastawienie są dla nas przykładem i motywacją do dalszych działań. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie trwała jeszcze wiele lat, przynosząc kolejne wspaniałe wspomnienia i doświadczenia.

Żegnamy Was, drogie Dzieci, ale nie mówimy „do widzenia”, a raczej „do zobaczenia”, mając nadzieję, że nasze ścieżki jeszcze się kiedyś przetną.

Z najlepszymi życzeniami,

 

Dyrektor Żłobka Gminnego w Błotnicy Aneta Seidel wraz z Pracownikami